Podejte přiznání k dani z příjmu za rok 2014 datovou schránkou online z jakéhokoliv zařízení

Formuláře přiznání k dani z příjmů - podání online datovou schránkou

Využijte univerzálně dostupné online formuláře pro Přiznání k dani z příjmu pro fyzické a právnické osoby za rok 2014. Daňové přiznání můžete vyplňovat kdykoliv a kdekoliv chcete, s výhodami práce na tabletu či jiném mobilním zařízení. Data odešlete přímo vašemu Finančnímu úřadu datovou schránkou spolu s dalšími výhodami oproti vyplňování na papíře. Připravili jsme pro vás souhrnnou stránku s informacemi, se kterými je vhodné se seznámit před začátkem práce s formulářem. Více na stránce Užitečné informace pro uživatele - přejděte na stránku s informacemi nyní. Stačí mít datovou schránku a můžete podávat nejen daňová přiznání z pohodlí svého domova, kanceláře nebo třeba horské chaty. Pokud datovou schránku nemáte, můžete si ji snadno zřídit.

FormApps
 • Podporované OS: iOS 5.1+ (iPhone, iPad, iPod); Windows; Android (verze 4.1, 4.2, 4.3).
 • Prohlížeče: IE 8 a vyšší (ActiveX), Firefox 26+, Google Chrome 32+, Safari 5 a 6 (Java).

Formulářové aplikace online na portálu Podejto.cz

Formulářové aplikace pro podání daňového přiznání fyzických a právnických osob jsou dostupné na portálu PODEJTO.CZ, který slouží podnikatelům i soukromým osobám a firmám k nalezení dostupných elektronických formulářů na jediném místě - přes 40 formulářů pro snadný kontakt s úřady. Jakýkoliv formulář lze bezplatně vyplnit na počítači, tabletu nebo chytrém mobilním telefonu a odeslat jej příslušnému úřadu prostřednictvím datové schránky. Formuláře daňového přiznání také umožňují načíst data ve formátu XML z online i původní offline verze formuláře.

Formuláře Přiznání k dani z příjmu jsou dostupné na portálu PODEJTO.cz

 • Daňové přiznání pro fyzické osoby pomocí datové schránky. Kromě aktivované datové schránky nepotřebujete žádné další nástroje a certifikáty.
 • Není nutný kvalifikovaný elektronický podpis. 
 • Formulář kontroluje vyplněná data přes Daňový portál Ministerstva financí (EPO) a obsahuje nápovědu pro správné vyplnění všech polí. 
 • Výhodou pro živnostníky je propojení daňového přiznání s formuláři Přehled o příjmech a výdajích pro ČSSZ nebo některou ze zdravotních pojišťoven.
 • Klientská aplikace, samotný formulář a zřízení datové schránky jsou zcela zdarma.
 • Daňové přiznání právnických osob je možné snadno podat a odeslat jedním kliknutím přímo z formuláře přes datovou schránku. 
 • Nepotřebujete žádné další nástroje a certifikáty, ani kvalifikovaný elektronický podpis. 
 • Formulář kontroluje vyplněná data přes Daňový portál Ministerstva financí (EPO) a informuje uživatele o typu a závažnosti případných chyb ve vyplnění formuláře. 
 • Formulář obsahuje nápovědu k jednotlivým kolonkám a upozorní uživatele v případě vkládání údajů v nesprávném formátu.
 • Klientská aplikace, samotný formulář a zřízení datové schránky jsou zcela zdarma.

Vyplňování na tabletu či jiném mobilním zařízení

V závislosti na používaném zařízení je pro práci s formulářovou aplikací na tabletu či mobilu nutné nainstalovat mobilní aplikaci FormApps Mobile z příslušného Store (Apple AppStore, Windows Store, Google Play). Ta Vám umožní plnohodnotně využít formulář pro daňové přiznání a jeho funkce na vašem zařízení.

Aplikace FormApps Mobile pro iOS dostupná na Apple AppStore Aplikaci FormApps Mobile pro Windows stahujte z Windows Store Aplikaci FormApps Mobile pro Windows Phone stahujte z Windows Phone Store Aplikaci FormApps Mobile pro Android stahujte z Google Play

Aktuální seminář

Úterý 13. září 2016
Software602, Hornokrčská 15, Praha 4* Semináře nejsou určené pro stávající zákazníky.